Start Kontakt

Szkolenia grupowe

 

Psie przedszkole - szkolenie kierowane jest dla szczeniąt w wieku od 3-6 miesięcy. Polega głównie na socjalizowaniu psa poprzez wykorzystanie pozytywnych metod szkoleniowych opartych na smakołykach i zabawie z psem. Jest to również nauka dla właściciela psa jakich błędów powinien unikać podczas wychowywania swojego czworonożnego przyjaciela.

Zakres szkolenia obejmuje:

Kurs trwa 10 godzin 

Koszt kursu:    500 zł  

 

 


 

Posłuszeństwo ogólne - szkolenie kierowane jest dla psów powyżej 6 miesiąca życia. To najpopularniejszy kurs, którego celem jest wypracowanie u psa podstawowych odruchów pożądanych przez człowieka. Zajęcia stwarzają warunki do socjalizacji psa w grupie innych psów, poprawy jego koncentracji a tym samym prawidłowej reakcji na wydawane przez właściciela komendy.

Zakres szkolenia obejmuje:

Kurs trwa 15 godzin w grupach maksymalnie do 6 psów.

Koszt kursu: 600 zł    

 

UWAGA!!!

- dla absolwentów Psiego Przedszkola ukończonego w Firmie Psia Edukacja koszt kursu wynosi 500 zł
- w przypadku, gdy adoptowałeś (-aś) swojego pupila ze schroniska dla psów oferuję Ci rabat w wysokości 10% (nie dotyczy osób, które skorzystały z tej promocji podczas kursu Psie Przedszkole) 

Posłuszeństwo zaawansowane - szkolenie kierowane jest dla psów po ukończonym kursie posłuszeństwa ogólnego. Celem szkolenia jest podwyższenie stopnia wyszkolenia psa poprzez m.in. reagowanie psa na komendy wydawane znakami optycznymi.

Zakres szkolenia obejmuje:

Kurs trwa 10 godzin w grupach maksymalnie do 6 psów.
Koszt kursu: 500 zł

 


Szkolenia grupowe - specjalistyczne

 

Pies obronny - szkolenie kierowane jest dla psów po ukończonym kursie min. posłuszeństwa ogólnego, które przejdą tzw. próbę polową pozwalającą sprawdzić predyspozycje psa do ćwiczeń z zakresu obrony. Celem zajęć jest budowanie u psa pewności siebie, odwagi oraz obrony swojego przewodnika.

Zakres szkolenia obejmuje:

Czas trwania kursu to 20 spotkań, gdzie spotkanie może dochodzić do 3 godzin. 
Koszt kursu: 1600 zł ( istnieje możliwość rozłożenia na raty )  

 


 

Tropienie śladów ludzi - szkolenie kierowane jest dla psów po ukończonym 6 m-cu życia, które przejdą tzw. próbę polową pozwalającą sprawdzić predyspozycje psa do pracy węchowej. Celem zajęć jest tropienie śladów ludzi na tzw. podłożu miękkim z możliwością pracy psa na śladzie maksymalnie do dwóch godzin.

Zakres szkolenia obejmuje:

Czas trwania kursu to 15 spotkań, gdzie spotkanie może dochodzić do 3 godzin w grupach maksymalnie do 8 psów.
Koszt kursu: 800 zł

 Szkolenia dodatkowe

 

Retresura - zajęcia kierowane są dla psów, które ukończyły którykolwiek z oferowanych przez Firmę Psia Edukacja szkoleń a od momentu jego ukończenia minęło przynajmniej 6 m-cy. Celem zajęć jest przypomnienie nabytych odruchów psa podczas przebytego wcześniej kursu ( zajęcia indywidualne ).

Zajęcia trwają 5 godzin.
Koszt zajęć: 300 zł

 


Szkolenia indywidualne

 

Jest to możliwość przeprowadzenia któregokolwiek z typów kursów oferowanych przez Firmę Psia Edukacja kierowana do osób zainteresowanych indywidualnym szkoleniem swojego psa oraz dla osób chcących przygotować swojego pupila do testów psychicznych, egzaminów itp.

Koszt zajęć : 100 zł/godz

 


Konsultacje

 

Konsultacje odbywają się na placu szkoleniowym i oferuję porady zoopsychologiczne w zakresie eliminacji niepożądanych zachowań, np.: niszczenie przedmiotów, brak adaptacji do nowego otoczenia, ucieczki podczas spacerów, lęk separacyjny i inny, agresja wobec psów i/lub ludzi, fobie itp.

Koszt : 100 zł/godz.