Start Kontakt

Szkolenia grupowe

 

Psie przedszkole - szkolenie kierowane jest dla szczeniąt w wieku od 3-6 miesięcy. Polega głównie na socjalizowaniu psa poprzez wykorzystanie pozytywnych metod szkoleniowych opartych na smakołykach i zabawie z psem. Jest to również nauka dla właściciela psa jakich błędów powinien unikać podczas wychowywania swojego czworonożnego przyjaciela.

Zakres szkolenia obejmuje:

Kurs trwa 10 godzin 

Koszt kursu:    500 zł  

 

 


 

Posłuszeństwo ogólne - szkolenie kierowane jest dla psów powyżej 6 miesiąca życia. To najpopularniejszy kurs, którego celem jest wypracowanie u psa podstawowych odruchów pożądanych przez człowieka. Zajęcia stwarzają warunki do socjalizacji psa w grupie innych psów, poprawy jego koncentracji a tym samym prawidłowej reakcji na wydawane przez właściciela komendy.

Zakres szkolenia obejmuje:

Kurs trwa 15 godzin w grupach maksymalnie do 6 psów.

Koszt kursu: 600 zł    

 

UWAGA!!!

- dla absolwentów Psiego Przedszkola ukończonego w Firmie Psia Edukacja koszt kursu wynosi 500 zł
- w przypadku, gdy adoptowałeś (-aś) swojego pupila ze schroniska dla psów oferuję Ci rabat w wysokości 10% (nie dotyczy osób, które skorzystały z tej promocji podczas kursu Psie Przedszkole) 

Posłuszeństwo zaawansowane - szkolenie kierowane jest dla psów po ukończonym kursie posłuszeństwa ogólnego. Celem szkolenia jest podwyższenie stopnia wyszkolenia psa poprzez m.in. reagowanie psa na komendy wydawane znakami optycznymi.

Zakres szkolenia obejmuje:

Kurs trwa 10 godzin w grupach maksymalnie do 6 psów.
Koszt kursu: 500 zł

 


Szkolenia grupowe - specjalistyczne

 

Pies obrończy - szkolenie kierowane jest dla psów po ukończonym kursie min. posłuszeństwa ogólnego, które przejdą tzw. próbę polową pozwalającą sprawdzić predyspozycje psa do ćwiczeń z zakresu obrony. Celem zajęć jest budowanie u psa pewności siebie, odwagi oraz obrony swojego przewodnika.

Zakres szkolenia obejmuje:

Czas trwania kursu to 20 spotkań, gdzie spotkanie może dochodzić do 3 godzin. 
Koszt kursu: 1600 zł ( istnieje możliwość rozłożenia na raty )  

 


 

Tropienie śladów ludzi - szkolenie kierowane jest dla psów po ukończonym 6 m-cu życia, które przejdą tzw. próbę polową pozwalającą sprawdzić predyspozycje psa do pracy węchowej. Celem zajęć jest tropienie śladów ludzi na tzw. podłożu miękkim z możliwością pracy psa na śladzie maksymalnie do dwóch godzin.

Zakres szkolenia obejmuje:

Czas trwania kursu to 15 spotkań, gdzie spotkanie może dochodzić do 3 godzin w grupach maksymalnie do 8 psów.
Koszt kursu: 800 zł

 Szkolenia dodatkowe

 

Retresura - zajęcia kierowane są dla psów, które ukończyły którykolwiek z oferowanych przez Firmę Psia Edukacja szkoleń a od momentu jego ukończenia minęło przynajmniej 6 m-cy. Celem zajęć jest przypomnienie nabytych odruchów psa podczas przebytego wcześniej kursu ( zajęcia indywidualne ).

Zajęcia trwają 5 godzin.
Koszt zajęć: 300 zł

 


Szkolenia indywidualne

 

Jest to możliwość przeprowadzenia któregokolwiek z typów kursów oferowanych przez Firmę Psia Edukacja kierowana do osób zainteresowanych indywidualnym szkoleniem swojego psa oraz dla osób chcących przygotować swojego pupila do testów psychicznych, egzaminów PT, IPO, Obiedance.

Koszt zajęć : 100 zł/godz

 


Konsultacje

 

Konsultacje odbywają się na placu szkoleniowym i oferuję porady zoopsychologiczne w zakresie eliminacji niepożądanych zachowań, np.: niszczenie przedmiotów, brak adaptacji do nowego otoczenia, ucieczki podczas spacerów, lęk separacyjny i inny, agresja wobec psów i/lub ludzi, fobie itp.

Koszt : 100 zł/godz.